تاریخچه شرکت بسیم گوشت ( سهامی خاص)

مجتمع صنعتی گوشت تهران

.

بر اساس برنامه های سازمان دامپزشکی کشور در جهت ارتقای کیفی کشتارگله های موجود از طریق تشویق بخش خصوصی ، شرکت بسیم گوشت در سال 1377 تاسیس ، و برای احداث مجتمع صنعتی گوشت تهران اقدام کرد.

این پروژه در بخش کهریزک از توابع شهرستان ری با 30 ملیارد ریال سرمایه در آبان ماه سال 1381 به بهره برداری رسید.

مجتمع کشتارگاه صنعتی مدرن بسیم گوشت تهران ، اولین طرح جامع در صنعت گوشت کشور با بهره مندی از جدید ترین فن آوری روز دنیا مطابق با استاندارد های مطرح جهان ، به عنوان بزرگترین واحد کشتارگاهی با ظرفیت اسمی 2000 راس دام سبک و 400 راس دام سنگین در یک شیفت کاری ، از سال 1381 تا کنون در حال فعالیت میباشد.

شرکت بسیم گوشت در تاریخ : 1377/2/28 تحت شماره : 14.2.1 در اداره ثبت اسناد تهران به ثبت رسید.

سازوکار های طراحی شده در این مجتمع، با رعایت اصول و ضوابط بهداشتی به لطف خداوند مهربان مجموعه شرکت بسیم گوشت موفق به تولید محصولی سالم ، بهداشتی و با کیفیت در سطح بین الملل شده است.

جهت اگاهی عموم و مشتریان عزیز به استحضار میرسانیم که :

کلیه مراحل عملیات تولید گوشت شرکت بسیم گوشت ، از پذیرش دام ، بازرسی قبل از کشتار ، نظارت بر صحت ذبح شرعی ، عملیات کشتار کاملا بهداشتی و تولید محصولات متنوع بسته بندی شده اعم از محصولات گوشتی و آلایش های خوراکی ، مطابق با استاندارد های بهداشتی کشور در مجموعه شرکت بسیم گوشت به خوبی انجام می شود .

مدیریت و کارکنان این شرکت ، تمام مساعی خود را برای تحصیل رضایت مشتریان محترم با ارائه محصولی با کیفیت و طعمی اصیل از گوشت ایرانی و ارسال به موقع سفارش معمول می دارد.

.

کشتارگاه و بخش های مربوطه

محیطی بالغ بر 35000 متر مربع دارای :

سالن تولید

سالن بسته بندی

محوطه تجهیزات پس آب و برگرداندن آب مصرفی به چرخه تولید

ساختمان اداری

پارکینگ مسقف و باز

کافی شاپ و رستوران

فظای سبز و آب نما (تغذیه شده با سیستم پس آب )

زمین ورزشی کارکنان

باسکول

سالن های انتظار دام

.

شرکای ما

کشاورزان

دامداران

.